» Строительство »

Natën e mirë i dashur me fjalët tuaja të reja. Uroj natën e mirë për një mik

Pajtohuni që do të jetë mjaft e këndshme që një person të dëgjojë disa fjalë të ngrohta para se të shkojë në shtrat. Ju mund të përdorni dëshirën si frazat e nevojshme. naten e mire një shoku . Një mesazh interesant mund të paraqitet në formën e një shënimi, të cilin ai rastësisht e gjen në xhep, duke u kthyer në shtëpinë e tij. Ose dërgoni vargje të tilla të nevojshme si mesazh i shkurter në telefonin e tij. Ju madje mund të telefononi dhe të thoni atë që ju duket e përshtatshme. Nuk ka rëndësi se si e bëni atë, gjëja kryesore është që dëshira juaj në prozë të përputhet me karakterin e mikut tuaj. Mbi të gjitha, kush por ju e dini se çfarë preferon dhe vlerëson. Në shkrimin e një mesazhi të tillë, përdorni të gjithë imagjinatën tuaj dhe mos harroni mirënjohjen për miqësi të fortë.

Por, çfarëdo që të thuash ose të shkruash, këto rreshta të ngrohta duhet të vijnë nga thellësia e shpirtit. Shtë e nevojshme të zgjidhni frazat më të pazakonta që do të bëjnë të qartë se çfarë vlere ka miqësia juaj. Thjesht duhet të formuloni të gjitha fjalët dhe mendimet tuaja në fraza të tilla që do të mahnitin me saktësinë e mendimeve dhe bukurinë e tyre. Dhe nuk ka rëndësi se ku është shoku juaj i ngushtë. Distanca nuk është pengesë në mënyrë që edhe një herë të sqarohet se ju e mbani mend atë, dhe t’i uroni ëndrrat më të mira. Në botën e teknologjisë moderne, asgjë nuk është e pamundur; një mesazh mund të thuhet me ndihmën e komunikimit celular, të dërguar në një mesazh ose të vendosur në faqen e juaj shoku me i mire në njërën nga rrjetet sociale . Më besoni, dikush do të jetë me shumë kënaqësi të dijë para gjumit se e mbajnë mend dhe kujdeset për të.

Shoku im i mirë, shko shpejt pusho. Nata tashmë ka mbështjellur të gjithë qytetin dhe bashkë me të, ju mund të nënshtroheni të sigurt në lodhje. Lërini të keni një ëndërr, mos shqetësoni asgjë, por përkundrazi, ëmbëlsisht dhe vendosni fort në gjumë, duke rishikuar ëndrrat e dëshiruara, ku ka vetëm magji dhe bukuri përreth.

Shoku im i dashur, dhe mbrëmje përsëri! Dhe si një qiri në tryezë, perëndimi i diellit del jashtë. Nata vjen - është koha për t'u çlodhur dhe për të menduar. Por ju nuk e humbni kohën duke menduar - gjithçka në vetvete, dhe kështu vendosni, dhe shkoni në shtrat. Lëreni shpirtin dhe trupin të pushojë pas një dite të gjatë të dëshiruar.Ju uroj një gjumë të mirë, që ëndrra të ishte e fortë dhe e ëmbël, pa makth. Dhe ëndrrat ishin aq të mrekullueshme sa nuk do të dëshironit të zgjoheni!

Erdhi koha e natës dhe qielli shkëlqeu shkëlqyeshëm me yje. Ju ngadalë po shkoni në shtrat, duke harruar gradualisht gjithçka dhe shqetësimet. Bëni veten të rehatshëm, lërini të gjitha mendimet tuaja dhe ju lënë të ëndërroni peizazhin më të ndritshëm, detin qetësues ose livadhin me lule të rralla. Pusho, shoku im i dashur, fito forcë për nesër, ëndrra të ëmbla për ty.

Nata shpërndau pluhurin magjik në formën e yjeve në qiell. Dhe të gjithë gjetën një dem të ëmbël. Dorëzohuni asaj dhe ju, shtrihuni të qetë, mbështilleni veten në një batanije të ngrohtë dhe shkoni në një udhëtim nëpër ëndrra të mrekullueshme. Nesër do të jetë një ditë e re, pushoni natën sonte. më ëndrrat e ëmbla për ju Fitoni energji dhe humor të mirë gazmor.

Shoku im, natën e mirë! Mund të keni ëndrra të lehta. Lëreni trupin dhe shpirtin tuaj të qëndrojnë në këtë shtrat të rehatshëm dhe të butë. Mos u shqetësoni nga gjumi juaj i thellë, pa tinguj nga jashtë. Le të mbizotërojë heshtja në të gjithë shtëpinë, në mënyrë që të mund të pushoni mirë. Lëri drita e butë e hënës dhe drita e yllit të shkëlqejë nga dritarja, duke ju çuar në tokën e ëndrrave magjike. Flini mirë miku im i dashur! Le engjëjt të mbajnë gjumin tënd të shqetësuar.

Sa emocione pozitive, sa pozitive dhe çfarë ngarkese gjumë i mirë të aftë ta sjellin të zakonshmen me fjalët e tyre, të marra nga një i dashur. Me siguri që të paktën një herë në jetën tënde ke marrë dëshira të tilla, kështu që ti e di nga e para se sa e këndshme është. Epo, nëse jo, atëherë ende përpara. Në çdo rast, një herë në këtë sit, ju vendosni këmbën në rrugën e duhur, sepse këtu mund të gjeni dëshirat e natës më të ndritshme dhe më interesante me fjalët tuaja për gjysmën e dytë.

Atëherë, çfarë duhet të bëni tani? Së pari, lëvizni nëpër faqen më poshtë dhe vlerësoni vizualisht shumëllojshmërinë e opsioneve për dëshirat. Pas kësaj, shikoni secilën prej tyre dhe vëreni disa prej tyre. Zgjidhni një të veçantë dhe askush nuk ju detyron. Në fund, ju mund t'i thirrni për çdo ditë për të kënaqur të zgjedhurin tuaj ose të zgjedhurin çdo ditë me fjalë të këndshme.

Dërgoni këtë kërkesë me SMS, thoni përmes telefonit ose personalisht, duke parë drejt e në sy. Nuk ka rëndësi fare. Gjëja kryesore është vetë premtimi, vetë iniciativa, emocionet që përcjellni së bashku me fjalët. Kujt për këto dëshira të një nate të mirë nuk janë të përcaktuara me fjalët e tyre, pavarësisht sa i veçantë është ky person, ai është i garantuar t'i vlerësojë ato. Më besoni!

Naten e mire   favorite
Naten e mire favorite! Dua të jap këtë natë një puthje që përshkon në lagjet e qytetit të përgjumur dhe që depërton në dritaren tuaj, ju zhyt në një lagje të ëmbël të ëndrrave dhe fantazive, kalon nëpër trupin tuaj me një valë të djegur dhe kthehet në buzët e mia me shijen tuaj të ëmbël dhe aromën delikate.

Urime në celular

Unë po shkruaj për të uruar natën e mirë për njeriun më të bukur, magjik në botë. Faleminderit për praninë tuaj të butë dhe të butë në jetën time. Të puth fort në hundë dhe të dy faqet. Le të ëndërroni për më të ngrohtët dhe ëndrrat e bukura për jetën tonë të lumtur. Flini ëmbël, fëmija im i madh dhe i mrekullueshëm!

Një ditë e egër mbeti diku pas, duke marrë me vete të gjitha problemet. Po vjen kohë e bukur pushoni, kur, duke rënë në gjumë, mund të ëndërroni për diçka të mirë, të bëni plane për nesër. Yjet me muajin - të mbaruar mirë silleni në dritare, duke uruar natën e mirë. Edhe unë, dashuria ime, ju uroj një natë shumë të mirë. Mund të keni ëndrra të ëmbël dhe të ëmbël. Le të pushojë natën t'ju sjellë një humor të mirë, dhe nesër ju zgjohemi zgjuar , plot forcë dhe energji.

Tashmë është e errët jashtë dritareve. Nata i drejtoi fuqitë e saj. E di që jeni akoma zgjuar, por në të ardhmen e afërt me siguri do të shtriheni. Gjysma e dashur e dashur, keni pasur një ditë të pasur dhe emocionuese, pas së cilës keni nevojë për pushim. Unë dua që ju të keni gjumë të mjaftueshëm dhe të fitoni forcë për bëmat e reja sot. Dielli është i dashuri im, natën e mirë, le të kesh vetëm ëndrra të mira, shumëngjyrëse.

Këtu vjen fundi i ditës. Të gjitha problemet mbeten prapa, dhe përpara nesh po pret një mbrëmje të këndshme të qetë dhe një pushim natë. E dashur, unë dua të jem me ju tani, pëshpërisni më shumë në veshin tuaj fjalë të buta dhe shkrihet në puthjet e tua të ëmbla. Por e gjithë kjo është vetëm një ëndërr, sepse tani jeni larg, dhe unë vetëm mund t'ju dëshiroj natën e mirë dhe fjalët më të ëmbla në telefon. Mund të keni ëndrrën më të bukur sot. Shijoni pushimin tuaj të natës, dashuria ime. Unë ju dërgoj një puthje të ëmbël.

Butësia ime, e dashur për bukurinë, nata ka marrë prej kohësh fuqitë e saj jashtë dritareve, dhe ju jeni akoma zgjuar. Lini të gjithë biznesin tuaj, zhyten nën një batanije të ngrohtë në shtratin tuaj të preferuar dhe bien në gjumë. Natën e mirë, e mahnitshme, e sofistikuar, e mrekullueshme. Le të ëndërroni vetëm ëndrrat e mira që do ta mbushë ditën tuaj të re me lehtësi, shkëlqim dhe gëzim. Shko të flemë, vajza ime. Unë nuk premtoj askush dhe asgjë nuk do t'ju shqetësojë paqen, pasi do të kujdesem për të deri në mëngjes. Unë puth buzët e tua të ëmbla dhe hundën e vogël të këndshme. Me ty, dashuria ime.

Muzgu bie në tokë, gjithçka rreth e rrotull po gradualisht po zbrit dhe po përgatitet për një pushim natë. It'sshtë koha për të pushuar. It'sshtë koha që ti, e dashur, të shkosh në shtrat. Ju uroj një natë të mirë dhe të mirë. Lëreni ëndrrën e sotme të jetë më e ëmbla, më e këndshme. Lëreni që pushimi i natës të mbrojë engjëllin tuaj të kujdestarit. Natën e mirë për ju, dashurinë time, natën e mirë dhe të gjitha më të mirat. Le të jetë ëndrra e sotme si një përrallë. Flini, të dashur, dhe fitoni forcë për nesër.

Urime të bukura të natës së mirë.Këtu dhe mbrëmja po venitet, Dita është e gëzuar pas, Era po shtrëngon gjethin, Si një foshnjë në gjoks.
Një perde e zezë në qiell.At shtrihet një oborr i vjetër. Gjithçka është e mbushur me lumturi të ëmbël, Yjet janë modeluar në mënyrë misterioze. Dreamsndrrat e tenderit, natën e mirë, ëndrrat e lehta të qetë. Një ditë është e de-energjizuar Në muzgun e gjumit të shtëpive.

Faleminderit për sot, buzëqeshjen dhe lumturinë që më jep. Isshtë për të ardhur keq që tani jemi ndarë nga distanca. Do të më pëlqente të të putha dhe të përqafoja. Epo, kështu, unë mund t'ju them vetëm fjalët e sjellshme. Megjithëse gjithçka që ju ndjej me fjalë është shumë e vështirë të shprehet. E dashur, dua t'ju uroj të ëmbël dhe ëndrrat e bukura në mënyrë që të shpejt të bini në gjumë dhe të fitoni forcë ditën tjetër. Flini mirë, sepse nesër ju dhe unë do të kemi shumë punë, takime, ngjarje.
Unë mezi pres kur të shoh ty dhe të harroj trishtimin dhe vetminë, shiko në sytë e tu. Le errësira e natës t'ju mbulojë vetëm një batanije me ngrohtësi dhe ëndrra përrallore, jepni ëmbëlsinë tuaj.

të thellë, gjumë i shëndoshë ti dashuria ime

Bëni një pushim të mirë, bëni një gjumë të ëmbël dhe filloni një ditë të re në humor më luftarak. Le të ëndërroni diçka të shkurtër, por të mrekullueshme. Natën e mirë, burri im i çmuar!


Këshilla se si të përgëzoni siç duhet:

1. Jini të shkurtër, mos lejoni fjalime të gjata 2. Zhelyte vetëm atë që vërtet mund të bëhet e vërtetë 3. Sigurohuni që të dërgoni mms një dëshirë në mëngjes ose pasdite e hershme Fjalët e urimeve të natës së mirë Natën, më misteriozët nga kohërat e ditës, kur shqetësimet e përditshme heshtin tërheqje, duke lënë vend për ëndrra dhe fantazi. Le të mbushet nata e sotme me një magji të vërtetë dhe ëndrra të bukura, të sjellin paqe dhe qetësi. Unë ju jap ëndrrat më të dëshirueshme që mund të imagjinohet. "Uron një natë të mirë në prozë" Më mungon zëri juaj, në krahasim me të tingulli i ujit duket i ashpër!
Më mungojnë sytë, në krahasim me ta yjet duken të zbehtë!
Më mungojnë flokët, në krahasim me ta, mëndafshi duket të jetë i fortë!
Më mungon, i çmuari im, sepse sot ke vjedhur një ëndërr

/> Proza për natën Le mbrëmje e bukur do të jetë një fund i denjë për një ditë të vështirë me larminë e saj të ngjyrave, përshtypjeve dhe ngjarjeve.

Edhe kur bëhet fjalë për shtrëngim, Ti akoma qesh, shok. Të Bukura të zgjuara, të njohura, zonjë. Lërini realitetet e ëndrrave të guximshme, Më shumë do të jenë rreth mirësisë!
Marrëdhënia do të jetë e pastër, Arriti një lartësi të re!
Gjithmone hajde dite me te mira Shumë mrekulli do të sjellin!
.Vajza ime e bukur e vogël, Lëri sytë tuaj të shkëlqejnë nga diva, gëzimi, argëtimi, Ditët e mrekullueshme dhe magjia!
Le të shkëlqejnë me gëzim nga dashuria e përjetshme, fantastike, dhe lumturia ngrohtësisht ngrohet, dhe ëndrrat bëhen realitet!
Urime dita e emrit të foshnjës!
Do të ketë ditë unike - Do të jetë e gëzueshme dhe e ngrohtë, Do të jetë me diell dhe të ndritshme!
Epo, le të jetojë dhe argëto!

E dashur, unë do t'ju jap gjithë këto natë yje të mrekullueshme që shihni tani!
E imja e dashur, dua të hidhem në hënë dhe ta heq nga qielli, le të shkëlqejë vetëm për ty!

Tenderi im, do t'ju dhuroj poezi dashurie, thjesht bëhuni gjithmonë me mua!

Sa fraza më mahnitëse mund t’i thuash të dashurës suaj të dashur? Unë mendoj se e gjithë nata do të jetë e vogël, edhe nëse flisni dhe flisni pa ndërprerje. Por nëse ndarja nga i dashuri i tij nuk e lejon këtë, mund ta dërgoni atë sms te bukura çdo minutë, në mënyrë që ajo të mos flejë as të mendojë për ty, kështu që të paktën do të jetë e sinqertë. Everydo djalë dashurie ia dërgon të dashurin natën vajzës së saj të dashur, dikush mendon vetë, kjo nuk i jepet dikujt (nuk është arsye për pikëllimin).

Lëreni batanien të ndjehet si gëzof

Do të mbulojë butësisht, natën e errët.

Unë ju dërgoj puthjen time për ju ëndrrat e ëmbla dhe natë e ëmbël .

Natën e mirë engjëlli im

Gjithë natën jam afër, jam me ju.
Unë jam në fushën e ëndrrave, do t'ju tregoj dritën e ndritshme të një sekreti. Do të flini për pjesën tjetër të natës. Natën e mirë, foshnja ime.

Yjet nga qielli shkëlqejnë,

Ju lexoni sms.Firmësisht - përqafohuni fort, ju uroj ëndrra të mira.

Një orë pa ty - dhe më mungon,

E takoj natën vetëm.

Ti je e trishtuar edhe pa mua. Natën e mirë, foshnja ime!
Ju uroj ëndrra të ëmbla Dhe premtoj të kujdesem për ëndrrën tuaj.

Unë po ju them: "Natën e mirë,

Atëherë, çfarë duhet të bëni tani?
Sa fraza më mahnitëse mund t’i thuash të dashurës suaj të dashur?
Современные строительные технологии Геология, города и строительство © Все права сохранены.